Kursy walut NBP: USD 3,96 | EUR 4,62 | CHF 4,32 |
Strona główna | Mapa serwisu | Zgłoś ofertę | Polityka plików cookies| Kontakt
Wyszukiwarka
Numer oferty
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
 
Oferty specjalne
zgloś ofertę
kontakt
Kontakt

 B I U R O   F I R M Y   A D A M P O L S K I  -  N I E R U C H O M O Ś C I

ul. Wałbrzyska 48,   02-739 Warszawa

tel. 22 853 41 77tel. 22 853 02 43,   e-mail:  biuro@adampolski.pl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontakt do naszych Agentów d.s. Nieruchomości:

- Jadwiga Gaca - tel. 694 477 491, e-mail:  jgaca@adampolski.pl

- Wanda Graczyk - tel. 694 477 493, e-mail:  wgraczyk@adampolski.pl

- Krzysztof Perkowski - tel. 694 477 498, e-mail:  kperkowski@adampolski.pl

- Krystyna Sawalich -  tel. 509 166 750, e-mail:  ksawalich@adampolski.pl

- Hanna Trela - tel. 694 477 491, e-mail:  htrela@adampolski.pl

- Magda Uszyńska - tel. 694 477 494, e-mail:  muszynska@adampolski.pl

- Dorota Wolf -  tel. 694 477 495, e-mail:  dwolf@adampolski.pl



 

 

 

 

 

© 2020 Adampolski Nieruchomości S.C.. Wszystkie prawa zastrzeżone.